Искусство вкуса
Лучиано

+38 (050) 348-63-20

+38(098) 906-83-72

м. Ірпінь, вул. Покровська, 1б

Про Компанію

Лучиано

Історія фірми бере свій початок з 28 вересня 1990 року, коли при Донецькому Міськвиконкомі було зареєстровано мале підприємство «Онікс». У 1992 році мале підприємство реорганізовано в ТОВ ВКФ «Онікс».

З моменту створення фірма націлена на виробничу діяльність.

З 1991 р по 1994 р випускалися шипи протиковзання для автомобільних скатів. Обсяг виробництва - 5 млн. Штук на рік. Географія поставки - від Москви до Владивостока.

У 1994 році на замовлення металургійного комбінату ім. Ілліча було організовано виробництво модулів різного призначення для будівництва бази відпочинку в місті Мелекіно. Слід зазначити, що за рівнем конструкторських рішень і якістю виконання ці модулі перевершували югославські, на покупку яких спочатку орієнтувалися керівники комбінату.

З 1994 року по 2001 рік розвивався напрямок оптової торгівлі парфюмерно-косметичними товарами та товарами побутової хімії. Фірма «Онікс» першої в Україні стала імпортувати пральний порошок «Гала», який до теперішнього часу користується хорошим попитом у споживачів.

Протягом трьох років, з 1998 р по 2001 р фірма була ексклюзивним дистриб'ютором компанії «Жиллетт». Ця діяльність зажадала вивчити і впровадити якісно нову модель роботи з покупцями - активні продажі за участю торгових представників.

У 1996 році, вивчаючи ринок кондитерських виробів, було виявлено, що традиційна технологія виготовлення тортів в Україні застаріла. За основними показниками кондитерські вироби поступалися зарубіжним аналогам. У липні 1996 року керівництво фірми приймає рішення терміново організувати виробництво тортів нового покоління. Ремонтується і оснащується обладнанням приміщення кондитерського цеху. Проектується і реконструюється приміщення площею 80 кв. метрів під фірмовий магазин-кафе. Набирається штат кондитерів, які в листопаді 1996 року проходять навчання у закордонних фахівців. Високі темпи робіт з підготовки виробництва дозволили відкрити цех і магазин 19 грудня 1996 року. З перших днів попит на унікальну для донеччан продукцію перевершив всі очікування і показав правильність обраного напрямку. Обсяг виробництва низькокалорійної продукції з кремом без холестерину, з натуральними добавками щорічно зростає. Серйозним досягненням фірми можна вважати розроблену і впроваджену систему контролю якості продукції. Сьогодні якість тортів, тістечок, рулетів таке ж, як і в день відкриття - 19 січень 1996 року.

З участі в фестивалі «Поляна-1999» розпочався відлік творчого напряму в роботі кондитерів. Було поставлено завдання зробити якісний стрибок, освоїти технологію і мистецтво виготовлення кондитерських виробів, що відповідають вимогам, що пред'являються до роботи в Арт - класі. Виявилося, що керівники, технологи і кондитери були здатні виконати поставлене завдання.

Торгова марка «Лучіано» в короткі терміни впевнено увійшла в число кращих на міжнародному рівні.

+38 (050) 348-63-20

+38(098) 906-83-72

м. Ірпінь, вул. Покровська, 1б

По вопросам цен обращайтесь непосредственно в магазины, адреса и телефоны которых указаны в разделе "Фирменная сеть"